O Salonie
Witamy na stronie internetowej naszego salonu fryzjersko - kosmetycznego dla zwierząt
„RUBI”
Zajmujemy się pielęgnacją psów rasowych i nierasowych. Oferujemy wszechstronne usługi z zakresu strzyżenia wg wzorca FCI lub wedle życzenia klienta, kąpiele pielęgnacyjne i lecznicze, rozczesywanie skołtunionej sierści, obcinanie pazurków, czyszczenie uszu i gruczołów, usuwanie insektów oraz porady dotyczące pielęgnacji psów i kotów.
O mnie
Nazywam się Monika Gunia i jestem dyplomowanym groomerem oraz hodowcą psów rasowych. Ukończyłam kurs groomerski w Zakładzie Fryzjerskim Dla Zwierząt BOBIK w Katowicach. Jestem wielką miłośniczką zwierząt. Od ponad 12 lat prowadzę hodowlę psów rasowych i jestem członkiem Związku Kynologicznego w Polsce, który zrzeszony jest w międzynarodowej organizacji kynologicznej FCI. Mając wieloletnie doświadczenie w pracy ze zwierzętami i ich Właścicielami, doskonale rozumiem szczególne relacje jakie łączą człowieka z jego kochanym Pupilem. Wiem, jaką satysfakcję sprawia właścicielowi zadbany pies, przekonałam się o tym wielokrotnie. Nasze psiaki też lubią być wypielęgnowane i czyste. U zwierząt, podobnie jak u ludzi, złuszcza się naskórek, który może powodować podrażnienia skóry, a martwy, niewyczesany włos czy podszerstek sprawia, że skóra nie oddycha i powstają odparzenia, rozwijają się grzyby, które sprawiają, że nasz pupil ma nieprzyjemny zapach.
...
Każdy pies/kot w moim salonie jest traktowany indywidualnie. Zadbam o to, aby Twój ulubieniec czuł się bezpiecznie i chętnie wracał do mojego salonu bez stresu. Zapewniam miłą i fachową obsługę. Staram się, aby Państwa oczekiwania zostały zrealizowane na wysokim poziomie, przy użyciu kosmetyków renomowanych firm oraz specjalistycznego sprzętu, w odpowiednich warunkach sanitarnych. Nie stosuję żadnych środków farmakologicznych, uspakajających, ani usypiających. Ze spokojem możesz zostawić ukochanego towarzysza w rękach dyplomowanego groomera. Państwo w tym czasie macie wolną chwilę dla siebie. Jest również możliwość zaczekania na Pupila w poczekalni naszego salonu.
...
Przede wszystkim wyróżniam się indywidualnym i wrażliwym podejściem do wszystkich zwierząt. Doskonale rozumiem jak ważny jest dla Ciebie Twój Towarzysz. Miarą mojego sukcesu jest zdrowie, szczęście i piękny wygląd każdego pielęgnowanego przeze mnie czworonoga. Moje długoletnie doświadczenie w pracy ze zwierzętami, sprawiło że wielu właścicieli czworonogów obdarzyło mnie zaufaniem i przyjeżdża do salonu z bardzo daleka. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim bezpieczeństwem i zdrowiem Państwa pupili. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, czego dowodem są certyfikaty i dyplomy ukończenia wielu kursów i szkoleń.
ZAPRASZAMY
Nawigacja
Strona główna
Mapa serwisu
Współpraca
Kontakt
Szukaj
Linki

Rasy
O nas
Galeria
Suki Hodowlane
Psy - Reproduktory
Planowane mioty
Szczeniaki
Tęczowy Most
Salon Groomerski
O Salonie
Oferta
Dyplomy
Galeria
Kontakt
Wizyta Prezydenta
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe Zdjęcie
5.jpg
Szczeniaczki miot "F"
Copyright © - Marcin, Monika Gunia 2006 - 2014
Kacper Gunia - Software Engineer
9454634 unikalnych odwiedzin